Wczytuję dane...

Swarovski

Filtruj:156 wyników w Swarovski
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Swarovski

Historię firmy Swarovski zapoczątkował Daniel Swarovski którego ojciec był czeskim szlifierzem. W 1892 r. Daniel wymyślił rewolucyjną maszynę, która umożliwiała szlifowanie kamieni z większą precyzją niż wcześniej. W 1895 chcąc utrzymać swój wynalazek w tajemnicy przeniósł się do Austrii gdzie w miejscowości Wattens w Tyroly założył swoją firmę.

Firma Swarovski zawsze była firmą rodzinną. W 100% należy do rodziny i obecnie jest zarządzana już przez piąte pokolenie.  Kiedy firma stawała się coraz bardziej globalna, koncepcja marki została zmieniona. W 1989 r. nowym symbolem marki został łabędź. Reprezentuje on główne cechy firmy Swarovski: Piękno, Gracja, Czystość, Wytrzymałość, Elegancja.

Żaden inny kryształ na świecie nie ma takiego blasku i zakresu barw jak kryształ Swarovskiego. Zawdzięcza to specyficznej formule produkcji, ulepszanej od dziesiątek lat i pilnie strzeżonej prze rodzinę.

Ogromną różnorodność wspaniałych kryształów w wielu kolorach i wykończeniach można znaleźć w zegarkach tej marki oraz w niepowtarzalnej biżuterii. Elementy sprzedawane są też znanym projektantom i markom, którzy używają ich do dodania blasku swoim projektom.

Firma jest wierna swojej misji: „Dodajemy blasku codziennemu życiu naszych klientów”