Wczytuję dane...

Lorus

Filtruj:55 wyników w Lorus
Sortuj:

  Sprawdź nasze bestsellery

  Produkty najchętniej kupowane

  Sprawdź nasze promocje

  Najlepsze oferty dla Ciebie

  Sprawdź nasze nowości

  Produkty z najnowszej dostawy

  Lorus

  Marka Lorus to część słynnej grupy Seiko, znanej na całym świecie z produkcji japońskich zegarków, powstałej w 1881 roku. Marka Lorus istnieje na międzynarodowym rynku od 1982 roku, sprzedając zegarki w 43 krajach Europy, Ameryki Północnej, Afryki i Oceanii. 

  Na początku istnienia marki Lorus, krajobraz na światowym rynku zegarków prezentował się zupełnie inaczej niż teraz. Technologia kwarcowa była wciąż wielką nowością. Niedrogimi zegarkami pozostawały głównie te cyfrowe lub mechaniczne. 

  LORUS z miejsca stał się hitem, a uznanie dla jego kombinacji wartości, jakości i niezawodności potraktowano jako odświeżającą i bardzo kuszącą ofertę. W pierwszych latach swojego szybkiego rozwoju Lorus odegrał znaczącą rolę w kształtowaniu światowego rynku zegarków. Dzięki tej marce najlepsza technologia kwarcowa stała się dostępna dla wszystkich.

  Wizytówką zegarków Lorus jest bardzo dobra jakość produktów, bogata oferta oraz atrakcyjne ceny. Zegarki  te są projektowane z myślą o młodych i aktywnych ludziach, którzy interesują się zarówno modą jak i sportem, czego dowodzą liczne sportowe funkcje, jakie można w nich znaleźć.. W kolekcji nie brakuje też klasycznych czasomierzy oraz atrakcyjnych wizualnie zegarków fashion dla kobiet.

  Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie zegarki marki Lorus posiadają 2 letnią gwarancję oficjalnego dystrybutora na Polskę - Grupa ZIBI S.A, są w 100% oryginalne.

  Wraz z zegarkiem otrzymasz instrukcję w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.