Wczytuję dane...

Guess

Filtruj:147 wyników w Guess
Sortuj:

  Sprawdź nasze bestsellery

  Produkty najchętniej kupowane

  Sprawdź nasze promocje

  Najlepsze oferty dla Ciebie

  Sprawdź nasze nowości

  Produkty z najnowszej dostawy

  Guess

  Plaża, słońce i przepiękne widoki - to wszystko charakteryzuje południową Francję, gdzie wychowali się założyciele marki Guess - George, Armand, Maurice i Paul Marciano. Marsylia, Lazurowe Wybrzeże - już same nazwy pobudzają wyobraźnię i wywołują miłe skojarzenia. I takie odczucia przynosi marka Guess! 

  http://onezero.pl

  W 1981 roku rodzina Marciano założyła firmę, którą spontanicznie nazwali Guess. Młodzi bracia zafascynowani Ameryką postanowili połączyć jej luźny styl ze swoją elegancką Francją. Dzięki temu powstała zupełnie nowa wizja ubrań o unikatowych wzorach i krojach. Tak właśnie określić można stworzone przez braci Marciano jeansy 3-zip Marilyn z trzema suwakami, które przyniosły marce ogromną popularność i sławę.

  http://onezero.pl

  W 1983 roku na rynku pojawiły się zegarki Guess, a chwile później także i biżuteria Guess, wywracając branżę modową do góry nogami. Dla branży zegarkowej był to ogromny powiew świeżości i oryginalności. Marka Guess stała się rozpoznawalna na całym świecie, a jej zasięg sięga aż 70 krajów na sześciu kontynentach.

  http://onezero.pl

  Bracia Marciano zapewne nigdy nie przestaną zaskakiwać i wyciągać esencji z tego co najmodniejsze, a przy tym zdobywać uznanie i szczyty świata mody.