Wczytuję dane...

Emporio Armani

Filtruj:95 wyników w Emporio Armani
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Emporio Armani

Prawdziwym jego przeznaczeniem jest świat mody. Jego ubrania i akcesoria sprawiają, że elegancko można wyglądać również na co dzień. Mowa oczywiście o ikonie mody, znanym na całym świeci kreatorze Giorgio Armanim.

http://onezero.pl

Giorgio Armani w 1975 roku założył własną firmę Giorgio Armani SpA w Mediolanie. Jego charakterystycznym znakiem były garnitury i marynarki, i to je najczęściej nosił. Dlatego też poprzez swoją markę postanowił wypromować tę część garderoby, nie tylko jako elegancką, ale również mniej formalną. Pomysł ten uzyskał duże poparcie wśród mężczyzn. Idąc za ciosem Giorgio zrewolucjonizował również kobiecy świat mody. Stylowe i szykowne ubrania stały się marzeniem każdej z pań.

http://onezero.pl

W 1990 roku Giorgio podpisał umowę z firmą Fossil - producentem i dystrybutorem zegarków, co zapoczątkowało erę zegarków i biżuterii Emporio Armani pełnych szyku, klasy i elegancji, przy zachowaniu wysokiej jakości.

http://onezero.pl

Czas płynie, a marka Armaniego jest coraz potężniejsza. Moda, styl i elegancja to całe życie projektanta i tym chce się dzielić z innymi. Jego głównym przesłaniem jest motto, że „człowiek elegancki to nie ten, którego się zauważa, ale ten, którego się zapamiętuje”. Światowej sławy projektant zapada w pamięć, a obok jego projektów nie można przejść obojętnie.