Wczytuję dane...

Diesel

Filtruj:79 wyników w Diesel
Sortuj:

  Sprawdź nasze bestsellery

  Produkty najchętniej kupowane

  Sprawdź nasze promocje

  Najlepsze oferty dla Ciebie

  Sprawdź nasze nowości

  Produkty z najnowszej dostawy

  Diesel

  Kontrowersja, śmiałość przekazu, niebanalne pomysły. Wszystkie te określenia idealnie wpasowują się w politykę marki Diesel. Skąd pomysł na tak odważne projektyodzież i kto jest ich autorem? Oczywiście znany wszystkim, niezwykle pomysłowy i posiadający niesamowitą wyobraźnię - Renzo Rosso!

   http://onezero.pl

  Marka rozkwitła pod okiem mistrza w 1978 roku we włoskim mieście Molvena, nawiązując nazwą do kryzysu naftowego lat 70. Zdeterminowany projektant próbował trafić do młodych ludzi, pragnących zmiany, buntujących się przeciwko prostocie i nudzie. W tym celu wypromował hasło marki „Only The Brave”.

  http://onezero.pl

  Wszystkie kampanie reklamowe w tym również zegarków i biżuterii Diesel szokują, prowokują i promują oryginalny styl życia. Renzo Rosso zatrudnił do celów reklamowych młodych marketingowców, których wyobraźnia, kreatywność i niebanalne pomysły doprowadziły do sławy marki w każdym zakątku Ziemi.

  http://onezero.pl

  Marka zyskała światową renomę, a sklepy Diesla zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Od momentu powstania pierwszego w 1996 roku w Nowym Jorku na Lexington Avenue do chwili obecnej powstało ponad 5 tysięcy punktów sprzedaży na całym świecie, a wśród nich 400 jest oznaczonych logiem marki. Również Polska może poszczycić się sklepami Diesla. Najsłynniejszy z nich znajduje się w domu handlowym Vitkac w Warszawie.

  Projektant wykorzystał swoje 5 minut w wielu branżach m. in. odzież dla dzieci, odzież sportowa, bielizna, kosmetyki, torby czy też buty i okulary słoneczne, a także awangardowe zegarki i biżuteria.

  Bunt, młodość, indywidualizm Diesla znalazły odzwierciedlenie w zegarkach oraz biżuterii Diesel projektowanych przez Rosso, a produkowanych i dystrybuowanych przez amerykańską firmę Fossil.

  PRZECZYTAJ WIĘCEJ:

  • Wolni, oryginalni, innowacyjni - historia marki Diesel