Wczytuję dane...

Fossil

Filtruj:42 wyników w Fossil
Sortuj:

Fossil

Burzliwy początek, wielkie zmiany i ogromny sukces! Tak w skrócie można ująć powstanie znanej amerykańskiej marki zegarkowej Fossil, której założycielem jest odważny człowiek, przedsiębiorca, absolwent Texas A&M University - Tom Kartsotis.

http://onezero.pl

W 1984 roku założył firmę Overseas Products International w Richardson w Teksasie, a trzy lata później zmienił nazwę firmy na Fossil.  W ciągu czterech lat od rozpoczęcia działalności, Tom Kartsotis spotkał się nie tylko z ogromnym zainteresowaniem jego zegarkami, ale również spotkał miłość swojego życia - Lynne Stafford. Była to piękna i młoda projektantka, która rozpoczęła pracę w firmie Fossil. Jej projekty zainspirowane były czasopismami modowymi o latach 30., 40. i 50. Stąd też starodawny wizerunek zegarków Fossil. Jego zegarki typu fashion zyskały popularność wśród wszystkich grup wiekowych, właśnie dzięki połączeniu nowoczesności z przeszłością.

http://onezero.pl

Lata 90. przyniosły nowe spojrzenie na zegarki. Stały się dodatkiem ubioru i wyznacznikiem wizerunku. W tym duchu więc powstawały i powstają zegarki Fossil. Nowatorskim i unikatowym pomysłem firmy było stworzenie opakowania do zegarka w postaci puszki.

http://onezero.pl

Do dzisiejszego dnia Fossil jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek fashion. Firma rozszerzyła swoją działalność na szeroką skalę. Obecnie zajmuje się także projektowaniem, produkcją i dystrybucją znanych marek zeagaków i biżuterii, takich jak: Burberry, DKNY, Emporio Armani, Armani Exchange, Michael Kors, Columbia Sportswear, Frank Gehry, Karl Lagerfeld, Callaway Golf, Adidas, Davis Cup, Marc Jacobs, Skagen Designs Michele i Diesel.