Wczytuję dane...

Cluse

Filtruj:2 wyników w Cluse
Sortuj:
Wyprzedaż
zegarek CLUSE Minuit Mesh

zegarek CLUSE Minuit Mesh

346,50 PLN
495,00 PLN
* cena katalogowa Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 495.00 PLN
Wyprzedaż
zegarek CLUSE Triomphe

zegarek CLUSE Triomphe

381,50 PLN
545,00 PLN
* cena katalogowa Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 545.00 PLN

Cluse

Historia marki CLUSE dotyczy ludzi, którzy potrafią odnaleźć piękno w prostocie. Prostota nie oznacza pospolitości. Oznacza prawdziwość, klasę i szczerość z samym sobą. Z dala od rozterek, w skupieniu na rzeczach, które są naprawdę ważne. Z takim nastawieniem tworzymy zegarki oraz biżuterię reprezentujące elegancję i minimalizm dla tych, którzy są świadomi własnego stylu. 

.

Biżuteria i zegarki CLUSE pozwalają uzupełnić Twój strój i wydobyć z niego to, co najlepsze. Zegarek CLUSE nie tylko pokazuje czas, lecz jest także częścią Twoich najpiękniejszych chwil i urzeka swoją prostotą.

.

Zegarki i biżuteria CLUSE są produkowane z najwyższą starannością i dbałością, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów, jakości i stylu. W naszym biurze w Amsterdamie znajduje się nasze atelier, w którym pracują profesjonalni zegarmistrze, którzy sprawują pieczę nad jakością oraz konserwacją, zapewniając najwyższą jakość każdego sygnowanego przez nas zegarka.

.

Zegarki CLUSE są dostępne w sześciu wyjątkowych kolekcjach, które można łączyć i dopasowywać do naszej biżuterii i wymiennych pasków, aby stworzyć własny niepowtarzalny styl

.

Oferujemy 2-letnią gwarancję na zegarek i biżuterię CLUSE. Gwarancja obejmuje wady fabryczne produktu i zapewnia spełnienie standardów użyteczności, niezawodności i trwałości.