Wczytuję dane...

Lacoste

Filtruj:46 wyników w Lacoste
Sortuj:

  Sprawdź nasze bestsellery

  Produkty najchętniej kupowane

  Sprawdź nasze promocje

  Najlepsze oferty dla Ciebie

  Sprawdź nasze nowości

  Produkty z najnowszej dostawy

  Lacoste

  Sport to nieodłączny element życia twórcy marki Lacoste. Zaczęło się od sławy sportowca, a skończyło na sławie w świecie mody. Mowa oczywiście o słynnym tenisiście i projektancie Rene Lacoste!

  http://onezero.pl

  Ten nietuzinkowy człowiek sławę zyskał dzięki wielu wygranym w wielkich turniejach tenisa na świecie. Ale nie tylko! Zrewolucjonizował świat sportu także w sferze ubioru! W 1926 roku Rene zaskoczył wszystkich podczas mistrzostw świata w tenisie, kiedy to przybył na kort w białej koszulce na krótki rękaw, którą osobiście zaprojektował. Warto wspomnieć, iż wówczas w tenisie obowiązywały długie spodnie i koszula na długi rękaw. Niebanalny strój do gry przypadł do gustu wszystkim kibicom. I tak zaczęła się era wielkiej marki. 

  http://onezero.pl

  W 1933 roku wraz z Andre Gillier'em Rene założył firmę odzieżową Lacoste. Charakterystyczne dla marki stało się logo - zielony aligator, które pochodzi od teczki Rene ze skóry aligatora, z którą się nie rozstawał. Projekty koszulek Lacoste z czasem zrobiły furorę w świecie sportu, a także w codziennych sytuacjach.

  http://onezero.pl

  Z czasem marka rozszerzyła działalność i ofertę o różne dodatki, takie jak: okulary, obuwie, galanterię skórzaną, perfumy oraz zegarki. Zegarki Lacoste zaskakują niepowtarzalnym designem i różnorodnością w połączeniu sportu i elegancji.

  http://onezero.pl

  Marka Lacoste króluje na rynku modowym, a jej zasięg dociera do klientów całego świata. Kolory bieli, zieleni i czerwieni rozkwitają w najlepszych projektach marki.