Wczytuję dane...
Filtruj:13 wyników w Swarovski
Sortuj:
Wyprzedaż
zegarek Swarovski Duo Watch

zegarek Swarovski Duo Watch

1043,00 PLN
1490,00 PLN
* cena katalogowa Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1490.00 PLN
Wyprzedaż
zegarek Swarovski Stella

zegarek Swarovski Stella

1043,00 PLN
1490,00 PLN
* cena katalogowa Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1490.00 PLN

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Swarovski

W 2009 roku firma Swarovski wprowadziła do oferty nową kolekcję zegarków Swarovski posiadającą unikalny podpis Swarovskiego oraz precyzję zegarków szwajcarskich. Corocznie firma prezentuje swoją nadchodzącą kolekcję na wiosennych targach Baselworld. To najważniejsze światowe targi zegarków i biżuterii, które odbywają się w Szwajcarii. Zegarki Swarovskiego dostały również prestiżową nagrodę w dziedzinie wzornictwa Red Dot Design.

Wszystkie zegarki Swarovskiego mają szwajcarskie wykonanie. Oznacza to, że zegarki są wytwarzane i przeszły kontrolę jakości w Szwajcarii. Podkreślić trzeba, że standardy kontroli jakości są takie same jak dla najbardziej prestiżowych na świecie marek czasomierzy.

• 

We wszystkich modelach widać doświadczenie Swarovskiego. Większość modeli zdobiona jest szlifowanymi kryształami marki, firma stosuje także specjalne szafirowe kryształy do produkcji swoich szkiełek zegarkowych. Jak wiadomo szafir jest najbardziej trwałym i odpornym na zarysowania materiałem sosowanym w luksusowych zegarkach. Charakterystyczne logo łabędzia pojawia się na wszystkich modelach zegarków - na godzinie 12, koronce i dekielku zegarka.