Wczytuję dane...

Classic Black - nowa kolekcja zegarków Daniel Wellington

Dzięki wprowadzeniu wyjątkowej czarnej tarczy, kolekcja Classic Black stanowi ważne uzupełnienie oferty zegarków Daniel Wellington. Nowe zegarki w sztandarowej rodzinie Classic Collection, wychodzą poza tradycyjne ramy skandynawskiego, minimalistycznego stylu, prezentując zupełnie nową twarz marki Daniel Wellington.

zegarki Daniel Wellington Classic Black

HISTORIA MARKI

Przypadkowe spotkanie na drugiej półkuli zaowocowało pomysłem, dzięki któremu powstała marka Daniel Wellington. Podczas tej podróży założyciel firmy, Filip Tysander, spotkał intrygującego brytyjskiego dżentelmena noszącego się w nienagannym, a równocześnie bezpretensjonalnym stylu. Mężczyzna ten szczególnie upodobał sobie zegarki w stylu retro, które nosił na starych, wyblakłych paskach NATO. Jak się nazywał ten mężczyzna? Daniel Wellington


Zainspirowany ponadczasowym stylem swojego nowego znajomego, Filip postanowił stworzyć własną linię zegarków. Klasyczne, wyrafinowane wzornictwo charakteryzujące się minimalizmem, wraz z wymiennymi paskami, roztacza ogromny urok. Obecnie, kilka lat później, to samo wzornictwo nadal w znaczącym stopniu przyczynia się do wyjątkowości marki Daniel Wellington.

Daniel Wellington uwielbiał nosić swoje zegarki na starych paskach NATO. Po powrocie z podróży Filip zaczął przyglądać się różnym kombinacjom zegarków i pasków, które mu się podobały. Wiedział, że musiały być to zegarki, które naprawdę bardzo lubił – miał świadomość, że w przeciwnym wypadku nie mógłby zająć się ich sprzedażą i jednocześnie być z tego dumny.


zegarki Daniel Wellington Classic Black

Zegarek Daniel Wellington to bez wątpienia czasomierz odpowiedni na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na imprezę, na której obowiązuje smoking, na partyjkę gry w tenisa, czy też zamierzasz spędzić słoneczny dzień w klubie plażowym – Daniel Wellington będzie stylowym towarzyszem.Tarcze wszystkich zegarków DW zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o cienkich paskach NATO oraz paskach skórzanych, które możesz dobrać podczas zakupu zegarka. Wszystkie nasze paski są wymienne, każdego dnia tygodnia możesz więc nosić zupełnie inny zegarek.

zegarki Daniel Wellington Classic Black