Wczytuję dane...

Męskie trendy 2017 w zegarkowej modzie

Po wpisie o trendach wśród kobiecych czasomierzy, czas na zestawienie tendencji w zegarkowej modzie męskiej! 

Mimo, że mężczyźni tak łatwo nie ulegają wpływom trendów i wolą zainwestować w jeden, konkretny model zegarka, który będą nosić przez długi czas, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu prym na rynku wiodą oczywiście…

SMARTWATCHE.To żadna niespodzianka, prawda? Nikt bardziej niż mężczyzna, nie pragnie elektronicznych nowinek! W przeciwieństwie do kobiet, nie chodzi tu o bycie chic geekiem, a o funkcjonalność i ułatwienie sobie życia. Zegarki Fossil Q Marshall posiadają system Android Wear i ekran o rozdzielczości 360x360 pikseli. Co więcej, aktualne smartwatche nie kojarzą się już „brzydkim” gadżetem, bowiem łączą klasyczny design zegarka z technologią.

Smartwatche - męskie trendy 2017

smartwatche - męskie trendy 2017

ZEGARKI W ODCIENIU GRANATU

Nie ważne, czy chodzi o granatową tarczę, czy pasek. Granat to właściwy wybór w każdej sytuacji. Ta ponadczasowa barwa nie dość, że jest szalenie elegancka to świetnie pasuje zarówno do jasnych jak i ciemnych elementów garderoby. Każdy ceniący się producent zegarków w swojej ofercie obecnie ma zegarki w tym odcieniu.

w kolorze granatu - męskie trendy 2017

MNIEJ (MNIEJSZY) ZNACZY WIĘCEJ (LEPSZY)

Zegarki z tarczą jak na sterdydach to trend, który umarł śmiercią naturalną. Obecnie o wiele bardziej popularne są  tarcze o średniej wielkości. Szczególnie, jeśli zegarek towarzyszyć ma  nam wszędzie. Mniej znaczy więcej. Design broni się sam.

rozmiary - męskie trendy 2017

HIS & HERS

Zegarek, który może nosić zarówno mężczyzna, jak i kobieta? Dlaczego nie? Takie modele zegarków (w różnych rozmiarach) produkuje między innymi Daniel Wellington i Fossil Q.

dla niej i dla niego - męskie trendy 2017
tekst i grafiki:
Monika Pierzynowska