Wczytuję dane...

Zegarkowe trendy 2017 dla kobiet

My, kobiety, zdążyłyśmy przyzwyczaić się już do oversize’owych zegarków, stylizowanych na te zapożyczone z męskiej garderoby. Małe zegarki schowałyśmy na dno szuflady i… nie oglądałyśmy się za siebie. Teraz jednak, wszystko ma się zmienić o 180 stopni!

Z sezonu na sezon, coraz bardziej staje się widoczne, że to nie projektanci kreują trendy, a ulica. Tym samym modne jest wszystko. Faktycznie moda „fast fashion” dotyczy  bardziej ubrań, niż zegarków, bowiem w tej drugiej kategorii trendy utrzymują się dłużej. Ostatnimi czasy jednak, na półkach z modnymi zegarkami, można zauważyć kilka wyróżniających się tendencji. Co będzie modne w końcówce tego roku, i następnym- 2017? 

Pokusiliśmy się dla Was o krótki przegląd nadchodzących trendów w zegarkowej modzie:

Smartwatche - bycie "chic geekiem" jest w modzie! Taki zegarek nie tylko ułatwia życie, ale też świetnie wygląda. Propozycja ta zainteresuje każdego miłośnika technologii. Smartchatche w swojej ofercie posiada między innymi Fossil Q i Michael Kors, w przyszłym roku w wersji hybryowe trafią także do ofert marki Skagen, Diesel i Emporio Armani

Q Wander

Zegarkowe trendy 2017 - Smartwatche

Czerń, czerń i jeszcze raz czerń – nie znamy kobiety, która nie uwielbiałaby czerni. Barwa ta zainspirowała markę Daniel Wellington do stworzenia kolekcji Classic Black. Marka słynie z umiłowania do skandynawskiego minimalizmu. Wśród kolekcji znajdziecie zegarki z dodatkiem koloru złotego i srebrnego. Wybór paska również jest urozmaicony. Możliwe jest wybranie opcji ze skórzanym paskiem w odcieniu czerni, jasnego i ciemnego brązu oraz na czarnym parcianym pasku.

Zegarkowe trendy 2017 - czerń

Zegarki z kwadratową kopertą - czasomierzy w tym stylu już dawno nie było widać na salonach. Do teraz! Najnowsza kampania zegarków marki Marc Jacobs przywraca ten trend do życia! Co prawda, jeszcze wiele kobiet podchodzi do niego z rezerwą, ale zobaczycie, że już niedługo każda kobieta będzie chciała mieć taki zegarek w swojej kolekcji. Trend ten lansuje również Chanel (niestety zegarki tej marki nie są dostępne w naszej ofercie). Model BOY•FRIEND to klasyka gatunku.

Zegarkowe trendy 2017 - Prostokątne koperty

Zegarkowe trendy 2017 - Chanel

TEKST I GRAFIKI: Monika Pierzynowska