Wczytuję dane...

Przyjemność rozpakowywania

Kiedy w 1035 roku perski podróżnik zwiedzał targowisko w Kairze, zauważył że sprzedawcy owijają w papier przyprawy, warzywa i narzędzia. W jego zapiskach znalazła się pierwsza historyczna wzmianka o pakowaniu produktów. Od tego czasu opakowania przeszły prawdziwą metamorfozę. W dzisiejszych realiach jesteśmy coraz bardziej wymagający, sama „zwartość” już nie wystarcza. 

W dzisiejszym świecie opakowanie wysyłkowe odgrywa bardzo ważną rolę. Wydawać by się mogło, się że jest ono bardzo prostym, zwykłym produktem nie wartym nawet naszej uwagi gdyby nie jeden istotny fakt, że od niego zależy czy przesyłka, która zostanie wysłana dotrze bezpiecznie i czy będzie wyglądała estetycznie.

Sztuka pakowania w One Zero

W ONE ZERO wiemy, że rozpakowywanie paczek może być ciekawym przeżyciem. Wszyscy uwielbiamy otwierać zapakowane pudła, zrywać folię z nowych produktów, a później cieszyć się zakupem. Tak właśnie u nas to wygląda. Świetnie zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest pierwszy kontakt Klienta z naszą przesyłką. Paczka, którą  wysyłamy do klienta jest pewnego rodzaju naszą wizytówką, pierwszym spotkaniem w realnym świecie – nie za pośrednictwem monitora. – przykładamy więc ogromną wagę do bezpieczeństwa i estetyki pakowania. 

Sztuka pakowania w One Zero

Sztuka pakowania w One Zero

Nasz unikalny personalizowany system zaklejania pudełka, stanowi pewnego rodzaju plombę uniemożliwiającą ponowne zapieczętowanie paczki, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo i poczucie komfortu po stronie adresata. Nie bez znaczenia dla nas jest także sposób zabezpieczenia towaru wewnątrz kartonu, w tym celu stosujemy ekologiczne „biodegradowalne” poduszeczki powietrzne, nie używając folii oraz taśm klejących odpowiedzialnie przyczyniamy się do ochrony naszego środowiska naturalnego.

Sztuka pakowania w One Zero

Jedno jest pewne, opakowanie to też sztuka. I to niełatwa.

Miłego rozpakowywania :)