Niestety nie znaleziono produktu

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Ferrari

ZEGARKI SCUDERIA FERRARI

Zegarki Scuderia Ferrari przyciągają wzrok swoim unikalnym, bazującym na barwach Ferrari designem. Dominuje tu znana z logo czerń, połączona z czerwienią, będącą już od lat znakiem rozpoznawczym bolidów i miejskich sportowych aut marki, a także z żółcią. Dynamiczne kształty, nawiązujące do szybkości i nowoczesnego designu, to także cecha rozpoznawcza zegarków Scuderia Ferrari. Zadbano tu także o wysoką jakość zastosowanych materiałów, tak, by zegarki charakteryzowały się niezawodnością i wytrzymałością godną zwycięskich bolidów formuły I. Osiąganie wyznaczonych celów staje się więc jeszcze prostsze!

 

Wszystkie zegarki tej włoskiej marki wyposażone są w niezawodne i niezwykle precyzyjne mechanizmy kwarcowe. W naszej ofercie znajdują się m.in. kolekcje RedRev, charakteryzujące się niesłychanie żywą kolorystyką, opartą na czerwonym kolorze, umiejętnie zestawionym z czarnymi akcentami, a także modele z linii Gran Premio oraz FXX, przyciągające wzrok dzięki niezwykłemu połączeniu stonowanych, eleganckich barw i sportowego charakteru.

.

Scuderia Ferrari to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników Formuły 1, marki Ferrari czy włoskiego designu, ale także dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć na nadgarstku produkt unikalny i stworzony z pasją.