Marc Jacobs

Filtruj:22 wyników w Marc Jacobs
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Marc Jacobs

Awangardowy styl, oryginalność i autonomia - wszystko to cechuje jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - Marc Jacobs. Jej twórca, projektant mody zyskał uznanie i sławę, wyróżniając się w świecie fashion!

http://onezero.pl

Świat mody otworzył drzwi przed Jacobsem w 1986 roku, kiedy to wraz z Robertem Duff'im założyli spółkę i stworzyli odzieżową markę Marc Jacobs. Ich pierwszy pokaz wsparły takie sławy modelingu jak Naomi Campbell i Linda Evagelista. Sława i rozgłos jaką zyskali przyczyniła się do podjęcia współpracy Marca w 1997 roku ze słynnym Louis Vuitton, która trwała aż do 2013 roku. W między czasie projektant wypromował swoją autorską linię Marc by Marc Jacobs, która dzięki przystępnym cenom i znakomitym projektom zyskała uznanie wśród klientów.

http://onezero.pl

Ogromny sukces pozwolił projektantowi rozszerzyć swoją ofertę o akcesoria i dodatki - m. in. torebki, perfumy oraz zegarki o ekskluzywnym designie. Marka Marc Jacobs to jedna z najbardziej cenionych i pożądanych marek na naszym globie. Dzięki nietuzinkowym, oryginalnym pomysłom projektant zyskuje serca ludzi na całym świecie, także wśród wielkich sław i znanych twarzy.