Daniel Wellington

Filtruj:1 wyników w Daniel Wellington
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Daniel Wellington

Minimalizm, prostotę, a zarazem niebanalność można odnaleźć w szwedzkiej marce zegarków Daniel Wellington. To niesamowite projekty, które zawładnęły całym światem! Sprawdzają się zarówno w eleganckich jaki codziennych sytuacjach, co sprawia, że trafiają w gust większości ludzi.

http://onezero.pl

Marka zegarków Daniel Wellington powstała za sprawą podróżnika Filipa Tysandera, który podczas swojej podróży dookoła świata, spotkał na swojej drodze niezwykłego człowieka, eleganckiego Pana o ponadczasowym stylu. Ów mężczyzna to nikt inny jak Daniel Wellington, który stał się inspiracją do nazwy i projektów marki. Wellington nosił zegarki na nylonowych paskach, co zapoczątkowało nową erę zegarmistrzostwa! 

http://onezero.pl

Tysander po powrocie z podróży od razu zabrał się do pracy. Stworzył nową markę i wypromował zegarki z wymiennymi paskami NATO strap z oryginalnej tkaniny nylonowej, która wywodzi się z brytyjskiej marynarki wojennej. Różnorodność kolorów i możliwość łatwej, samodzielnej zmiany stylu zegarka trafiła do ogromnej ilości ludzi na kuli ziemskiej. Miłośnicy klasyki odnaleźli idealny dodatek w zegarku Daniel Wellington za sprawą prostej, przejrzystej tarczy, która nie posiada zbędnych dodatków.

http://onezero.pl

Marka Daniel Wellington idealnie wpisała się w najnowsze trendy. Zarówno Panowie jak i Panie szaleją na punkcie modowych pereł tej marki. Każdy odnajdzie coś dla siebie, a gwarancja jakości i oryginalnego stylu sprawia, że ktoś, kto raz założył zegarek Wellington już nigdy nie będzie chciał się z nim rozstać!