Wczytuję dane...

Anne Klein

Filtruj:8 wyników w Anne Klein
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Anne Klein

Tradycyjny, ponadczasowy styl z nutą nowoczesnego stylu idealnie wpisuje się w politykę marki Anne Klein. To amerykańska marka, która swoimi projektami podbiła serca kobiet, ceniących klasyczny, a zarazem ciekawy design.

http://onezero.pl

Założycielką marki jest nauczycielka słynnej Donny Karan - Anne Klein. Niesamowite kolekcje zaczęły powstawać wraz z rozpoczęciem działalności firmy Anne Klein & Co w 1963 roku, którą projektantka otworzyła wraz ze swoim drugim mężem. W swoich projektach Anne starała się pokazać kobietom, że można stworzyć stylizacje uniwersalne, które świetnie sprawdzą się w sytuacjach codziennych, biznesowych jak i podczas eleganckich spotkań.  Dzięki temu zainicjowała ona modę w stylu niewymuszonej elegancji.

http://onezero.pl

W 1971 roku współpracę z Klein podjął japoński inwestor Tomio Taki z z Takihyo Co, który po śmierci Anne przejął udziały firmy, a główną projektantką została nie kto inny jak Donna Karan, jednak z czasem opuściła markę, aby zająć się swoją karierą.

http://onezero.pl

Marka zyskała ogromną popularność na całym świecie dzięki swoim zegarkom Anne Klein. Sukces zegarków marka zawdzięcza niepowtarzalnym modelom o eleganckiej stylistyce, które przyciągają przystępnymi cenami na każdą kieszeń. Wśród projektów marki, każda z Pań może odnaleźć coś dla siebie!