Adidas

Filtruj:7 wyników w Adidas
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Adidas

Duch sportu, rywalizacji i wielkich projektów na skalę światową to nieodłączne elementy marki Adidas. Stworzone dla entuzjastów sportu kolekcje podbijają rynek mody na wszystkich kontynentach!

http://onezero.pl

Marka Adidas swoich początków sięga 1920 roku, kiedy to młody mężczyzna - Adolf Dassler rozpoczął produkcję obuwia w pralni swojej matki w niemieckim miasteczku Herzogenaurach. Początkowo były to niskiej jakości tenisówki dla uczniów pobliskich szkół. Adolf, który sam był miłośnikiem sportu, z czasem udoskonalił swoje projekty i założył w 1924 roku ze swoim bratem firmę Gebruder Dassler OHG. Projekty firmy zyskiwały sławę wśród mistrzów olimpijskich, a zyski rosły z roku na rok.

http://onezero.pl

Sława sportowych pomysłów braci Dassler znana była do 1948 roku, kiedy to po ogromnej kłótni mężczyźni zakończyli współpracę. Adolf rozpoczął samodzielną działalność i zyskał popularność nową marką, której nazwa powstała od zdrobnienia jego imienia i trzech pierwszych liter nazwiska Dassler - ADIDAS. Wielki sukses marka osiągnęła dzięki pierwszym butom z gumowymi ćwiekami u podeszw, co zapobiegało poślizgom. Sportowcy coraz częściej zaopatrywali się w buty Adiego, a fabryki nie nadążały z produkcją. Logo marki - trzy paski, zaczęło przodować w świecie sportu! W późniejszym czasie do kolekcji dołączyła także trójlistna koniczynka, która znana jest m. in. z designerskich zegarków Adidas Originals.

http://onezero.pl

Po dzień dzisiejszy Adidas króluje na rynku fashion i w sportowych wydarzeniach! Marka jest partnerem wielu znanych twarzy sportu jak i wielkich klubów na całym świecie. Ciekawe pomysły, różnorodna kolorystyka i ogromna funkcjonalność projektów zyskuje fanów wśród aktywnych ludzi, którzy nie lubią nudy w swoim życiu!