Skagen

Filtruj:96 wyników w Skagen
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Skagen

Zamiłowanie do piękna przyrody, krajobrazów i tego co ukształtowała natura, w połączeniu z nowatorskimi pomysłami, jak się okazuje może przynieść niesamowite efekty i zawojować świat mody. Takie przesłanie niesie ze sobą marka Skagen.

http://onezero.pl

Pomysł oddania piękna natury poprzez akcesoria powstał dzięki duńskiemu małżeństwu - Henrykowi i Charlotte Jorst. Zafascynowani urokliwymi zakątkami Skandynawii, postanowili podzielić się nimi z całym światem. Morski krajobraz, plaże i pogodne błękitne niebo stały się inspiracją do stworzenia ponadczasowej linii zegarków i biżuterii Skagen. Henryk i Charlotte, niezwykle zgodne małżeństwo, swoją miłość zaczęli przelewać w projektach, co zapoczątkowało powstanie nowej marki w 1989 roku

http://onezero.pl

Zarówno nazwa jak i logo marki miały być kojarzone z półwyspem Jutlandia. Małżeństwo Jorst ciszę i spokój odnajdywało bowiem w malowniczej nadmorskiej wiosce, słynącej z rybołówstwa - Skagen

http://onezero.pl

Małżeństwo Jorst swoimi pomysłami chciało zarazić inne zakątki świata, dlatego też postanowili opuścić Danię i wyruszyć za ocean. Zmienili swoje życie, przeprowadzając się do Stanów Zjednoczonych. Ta radykalna zmiana dała im szansę na rozpoczęcie produkcji zegarków, które już w 1995 roku pojawiły się w sprzedaży nowojorskich butików. Prostota, klasa i specyficzny design produkowanych pod marką Skagen biżuterii i zegarków zaczerpnięty wprost z natury zyskały rzesze fanów na całym świecie.

http://onezero.pl

W 2012 roku małżeństwo podpisało umowę, zgodnie z którą sprzedali swoją firmę na rzecz przedsiębiorstwa Fossil, które stało się oficjalnym producentem i dystrybutorem zegarków Skagen.