Ferrari

Filtruj:16 wyników w Ferrari
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Ferrari

SCUDERIA FERRARI

W 1929 roku Enzo Ferrari założył firmę zajmującą się produkcją sportowych samochodów, które w niedalekiej przyszłości stały się legendą wyścigów Formuły 1. Jednak nie przypuszczał, że dziś, prawie 100 lat później, ta włoska marka będzie synonimem luksusu, niezawodności i doskonałej jakości. Cechy te nie są przypisywane jedynie sportowym samochodom z których słynie Scuderia Ferrari, wystawiając od lat 50, nieprzerwanie z wielkim sukcesem, swoje bolidy w wyścigach Formuły 1, ale również innym produktom sygnowanym przez słynny na całym świecie żółty znaczek z czarnym rumakiem: między innymi zegarkom. 

.

Zegarki Scuderia Ferrari to stylowe czasomierze o sportowym charakterze, zaprojektowane z myślą o tych, którzy wysoko cenią sobie zarówno niezawodność, gwarantowaną przez filozofię marki, włoski sportowy design, jak i najwyższej jakości wykonanie.

Projektanci zegarków Scuderia Ferrari czerpali inspirację z głównych założeń tej kultowej marki, opierających się na dzieleniu się pasją do motoryzacji i osiąganiu coraz to nowych celów.