Esprit

Filtruj:29 wyników w Esprit
Sortuj:

  Sprawdź nasze bestsellery

  Produkty najchętniej kupowane

  Sprawdź nasze promocje

  Najlepsze oferty dla Ciebie

  Sprawdź nasze nowości

  Produkty z najnowszej dostawy

  Esprit

  Pogodne nastawienie do życia i poczucie wolności to przesłanie, które płynie przez markę Esprit. Niepowtarzalne projekty, kierowane do pań o wyrafinowanym guście, zyskały sławę na całym świecie, podbijając rynek mody!

  http://onezero.pl

  Początki marki to rok 1968, kiedy to swą działalność w branży odzieżowej w San Fransisco rozpoczęło małżeństwo Susie i Doug Tompkins. Ich pomysły pełne kreatywności, energii i nowoczesności przyczyniły się do powstania znakomitej marki Esprit. Pasja małżeństwa, którą przelewali na swoje dzieła, szybko udzieliła się ludziom w wielu zakątkach świata i przyniosła marce sławę i rozgłos.

  http://onezero.pl

  W połowie lat 90. oficjalnie na rynku pojawiły się zegarki Esprit, które dzięki szerokiej gamie modeli przypadły do gustu wielu klientkom. Zegarki tej amerykańskiej marki to pełne nowoczesności, ale i klasyki, zaskakujące swoimi barwami i asymetrią modele, skierowane do kobiet o nietuzinkowym stylu, kochających modę i styl. Dzięki nim każda miłośniczka świata fashion wyraża swoją indywidualność i wyjątkowość. Marka Esprit ceniona jest w wielu krajach, a swoje butiki posiada w ponad 40 punktach na kuli ziemskiej!